فروش لپ تاپ نو و استوک بازاریان فروش عطر و ادکلن پرفیومی محمد طاها لطفی | taha lotfi طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ تاترین ، تاترین سکوی پرتاب برند شما رویداد گرنت تحقیق و توسعه در حوزه هوش مصنوعی برگزار شد - بومرنگ "شبکه خدمات نوآوری"
اشتراک گذاری با دوستان
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

تاریخ: 1400/04/12

نخستین رویداد گرنت تحقیق و توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی که به دلیل اوج‌­گیری پاندمی کرونا یک هفته به تعویق افتاده بود، سه­‌شنبه 12 مردادماه 1400 و با رعایت کامل پروتکل­‌های بهداشتی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بومرنگ، در این رویداد یک ­روزه که با هدف معرفی و ترویج خدمت کمک­‌هزینه تحقیق و توسعه توسط صندوق نوآوری برنامه­‌ریزی شده بود، مشارکت‌­کنندگان در 4 بخش ارائه­‌های ترویجی، معرفی نیازمندی­‌های مبتنی بر هوش مصنوعی دستگاه‌­های دولتی، معرفی نیازمندی­‌های مبتنی بر هوش مصنوعی شرکت‌­‌های دانش­‌بنیان و معرفی طرح‌­های تحقیقاتی مبتنی بر هوش مصنوعی هسته­‎‌‌های پژوهشی به ارائه نقطه­ نظرات و نیازها و توامندی­‌های خود پرداختند.

مخاطبان این رویداد علاوه بر متخصصین و صاحب نظران حوزه هوش مصنوعی، شامل شتابدهنده­‌ها و سرمایه­‌گذاران فعال در این حوزه بودند که 50 نفر از آنها به صورت حضوری و محدود در سالن برگزاری و حدود 180 نفر نیز به صورت آنلاین رویداد را دنبال نمودند.

وزارت صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش، دستگاه‌­های دولتی حاضر بودند که به ارائه نیازمندی‌­های مبتنی بر هوش مصنوعی خود پرداختند. در بخش ارائه نیازمندی­‌های شرکت‌­های دانش­‌بنیان نیز شرکت­‌های سپید سیستم شریف، پیام‌افزار پیک‌آسا، فکور، فناوری اطلاعات و ارتباطات امن مهیمن و پویا فن‌آوران کوثر به تشریح نیازهای تحقیقاتی خود پرداختند، در نهایت در بخش ارائه توانمندی­‌ها تیم‌­های پژوهشی از دانشگاه‌­های تهران، شریف، شیراز و پژوهشکده فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، طرح‌­های تحقیقاتی-توسعه‌­ای مبتنی بر هوش مصنوعی خود را معرفی نمودند.

طرح‌­ها و نیازهایی که پس از رویداد مورد استقبال سرمایه­‌گذاران و شرکت‌­های مخاطب قرار بگیرند، مشمول کمک­‌هزینه تحقیق و توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی قرار خواهند گرفت.‌