فروش لپ تاپ نو و استوک بازاریان فروش عطر و ادکلن پرفیومی محمد طاها لطفی | taha lotfi طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ تاترین ، تاترین سکوی پرتاب برند شما ثبت‌نام کارشناسان فنی حوزه ICT - بومرنگ "شبکه خدمات نوآوری"

فرم ذیل با هدف شناسایی و دعوت به مشارکت پروژه‌ای کارشناسان فنی و متخصصان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیند ارزیابی محصولات و شرکت‌های دانش‌بنیان تدوین شده است. علاقه‌مندان به همکاری و مشارکت در این فرآیند می‌توانند ضمن تکمیل این فرم، رزومه خود را پیوست نموده و برای ما ارسال نمایند. بدیهی است که رزومه‌های ارسالی افراد مورد بررسی تخصصی قرار گرفته و در صورت تایید اولیه با ایشان تماس گرفته خواهد شد.

مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرجع اصلی شناسایی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در کشور است که ارزیابی شرکت‌های متقاضی دانش‌بنیانی را به کمک کارگزاران تخصصی انجام می‌دهد. شرکت بومرنگ یکی از این کارگزاران تخصصی است که از سال 1393 با این مرکز همکاری داشته و تاکنون بالغ بر چندهزار شرکت متقاضی احراز صلاحیت دانش‌بنیانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) را مورد ارزیابی قرار داده است. بطور خلاصه باید گفت اصلی‌ترین رکن در ارزیابی این شرکت‌ها، ارزیابی فنی محصولات و تولیدات آنهاست و یک شرکت زمانی می‌تواند دانش‌بنیان تلقی شود که دست‌کم یک محصول آن ارزیابی و حائز شرایط دانش‌بنیانی شناخته شده باشد. به همین دلیل و با توجه به تنوع بسیار زیاد این محصولات، شاخص‌های ارزیابی در صنایع مختلف و شاخه‌های ذیل هر صنعت تدوین شده و این فرآیند با مشارکت کارشناسان و متخصصان فنی خبره در حوزه‌های مختلف انجام می‌گیرد. -------------------------------------------------------------------- تعریف کارشناس فنی: شخص حقیقی با دانش تخصصی در یک حوزه فنی که دارای تجربه عملیاتی در همان حوزه‌ نیز باشد و در عین حال به مشاهده‌گری، پرسشگری و بررسی پدیده‌های جدید علاقه‌مند باشد.
مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرجع اصلی شناسایی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در کشور است که ارزیابی شرکت‌های متقاضی دانش‌بنیانی را به کمک کارگزاران تخصصی انجام می‌دهد. شرکت بومرنگ یکی از این کارگزاران تخصصی است که از سال 1393 با این مرکز همکاری داشته و تاکنون بالغ بر چندهزار شرکت متقاضی احراز صلاحیت دانش‌بنیانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) را مورد ارزیابی قرار داده است. بطور خلاصه باید گفت اصلی‌ترین رکن در ارزیابی این شرکت‌ها، ارزیابی فنی محصولات و تولیدات آنهاست و یک شرکت زمانی می‌تواند دانش‌بنیان تلقی شود که دست‌کم یک محصول آن ارزیابی و حائز شرایط دانش‌بنیانی شناخته شده باشد. به همین دلیل و با توجه به تنوع بسیار زیاد این محصولات، شاخص‌های ارزیابی در صنایع مختلف و شاخه‌های ذیل هر صنعت تدوین شده و این فرآیند با مشارکت کارشناسان و متخصصان فنی خبره در حوزه‌های مختلف انجام می‌گیرد. --------------------------------------------------------------------------------------------- تعریف کارشناس فنی: شخص حقیقی با دانش تخصصی در یک حوزه فنی که دارای تجربه عملیاتی در همان حوزه‌ نیز باشد و در عین حال به مشاهده‌گری، پرسشگری و بررسی پدیده‌های جدید علاقه‌مند باشد.

اطلاعات شما با موفقیت ارسال شد.