پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
  • language
  • language
  • ورود/عضویت

رویداد ارائه نیازهای فناورانه شرکت ملی گاز ایران برگزار شد

در این رویداد که به همت فن­ بازار تخصصی گاز ایران و با مشارکت فن بازار ملی ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی در تاریخ ۲۶ خرداد ماه ۱۳۹۸ و با حضور جمع کثیری از نمایندگان شرکت های دانش بنیان در ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، بومرنگ نقش مجری رویداد و کارگزار تبادل فناوری را به عهده داشت.

در این رویداد نمایندگان شرکت گاز از استان های خوزستان، گلستان، فارس، لرستان، شرکت انتقال گاز و بخش بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت گاز ابتدا به بیان تجربیات حاصل از جاری شدن سیل در استان های مختلف کشور پرداختند و در ادامه برخی از مهم­ترین نیازهای خود را تشریح نمودند. عناوین این نیازها در ذیل آمده است:

چنانچه شما نماینده یک استارت آپ، شرکت فناور یا دانش بنیان و یا حتی شخصی حقیقی هستید و برای نیازهای فوق راهکار فناورانه و نوآورانه­ای با قابلیت اجرا دارید، تا تاریخ ۳۱ تیر ماه ۹۸ فرصت دارید فرم پروپوزال پیوست را تکمیل نموده و به همراه مستندات خود (اطلاعات غیر محرمانه و مختصر) به پست الکترونیک gas@boomerangtt.com ارسال نمایید.

شرکت بومرنگ به عنوان کارگزار تبادل فناوری بعد ارزیابی، از ارائه دهندگان پیشنهادهای برتر برای برگزاری جلسه حضوری با نمایندگان شرکت ملی گاز دعوت خواهد نمود.

گاز

گاز

 

پیوست ۱