فروش لپ تاپ نو و استوک بازاریان فروش عطر و ادکلن پرفیومی محمد طاها لطفی | taha lotfi طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ تاترین ، تاترین سکوی پرتاب برند شما پرسش‌های متداول - بومرنگ "شبکه خدمات نوآوری"

نیازها یا مسائل فناورانه آن دسته از چالشها و نیازمندی‌های فنی هستند که برای تولیدکنندگان و صنایع، مشکلات فنی و بهتبع آن اقتصادی ایجاد میکنند، این مسائل که عمدتاً دلایل تکنولوژیکی دارند به مرور سازمان‌ها را دچار رکود، جاماندگی از رقبا، هزینه‌های تولید و بهای تمام شده بالا، از دست دادن سهم بازار و… می‌نمایند.

این نیازها توسط بومرنگ رفع نمی‌شود، بلکه بومرنگ به کارخانه‌داران و صاحبان نیازها کمک می‌کند تا به شبکه‌ای گسترده از فناوران و شرکت‌های دانش‌بنیان متصل شوند و نیازهای خود را از طریق اعضای این شبکه رفع کنند.

دسترسی به منابع دانشی و تخصصی برای شرکت‌ها چه در ایران و در سراسر دنیا محدود است. امروزه بزرگترین و مشهورترین شرکت‌های دنیا تلاش می‌کنند تا با ارتباط به شبکه شرکت‌های فناوری محور و دانش‌بنیان، هزینه‌های تحقیق و توسعه خود را کاهش دهند، این ارتباط معمولاً از طریق کارگزاران فناوری و واسطه‌های نوآوری صورت می‌گیرد. بومرنگ یک کارگزار نوآوری حرفه‌ای ایرانی‌ است که به تولیدکنندگان کمک می‌کند به منابع دانشی بیرونی دسترسی پیدا کنند.  

خیر- ممکن است شما در کارخانه خود چالش‌های فنی و فرآیندی داشته باشید که به هر دلیلی بی پاسخ مانده‌اند، فارغ از سطح پیچیدگی این چالش‌ها، می‌توانید با ما بومرنگ تماس بگیرید و از خدمات حل مساله ما استفاده کنید.‌

بله- برخی شرکت‌ها به جای واکنش منفعلانه، سعی می‌کنند نسبت به جذب نوآوری نقشی فعال داشته باشند، بومرنگ کمک می‌کند تا این شرکت‌ها موضوعات موردنظر خود را در قالب فراخوان‌های همکاری فناورانه با شرکت‌های دانش‌بنیان به اشتراک بگذارند.

بله- برخی شرکت‌ها به جای واکنش منفعلانه، سعی می‌کنند نقشی فعالانه نسبت به جذب نوآوری داشته باشند، به شرکت‌هایی که چنین رویکردی دارند شکارچی نوآوری می‌گویند.

چالش‌هایی که از طریق شبکه بومرنگ اطلاع‌رسانی می‌شوند بدون ذکر نام متقاضی یا جستجوکننده راهکار منتشر می‌شوند و همه اطلاعات اعلام‌کننده آنها محرمانه خواهد بود.

هم خیر و هم بله- مهم‌ترین گام در فرآیند حل مساله تعریف درست مساله است. برای اینکه یک مساله وارد فرآیند حل مساله بومرنگ شود ابتدا باید ابعاد مختلف آن دقیق و سپس در قالب یک سند شرح مساله (RFP، شناسنامه و…) مستند شود. بنابراین ما نمی‌توانیم صرفا با یک عکس راه‌حلی برای شما پیدا کنیم اما به شما کمک خواهیم کرد تا در مرحله اول مساله خود را به‌درستی مستند کنید و سپس وارد فرآیند جستجوی راهکار یا تامین‌کننده خواهیم شد.

اگر پاسخ سوال خود را نیافتید، آن را ارسال کنید تا در اولین فرصت پاسخ داده شود.