جستجوی بر اساس:
وضعیت
صنعت بهره‌بردار
حوزه تخصصی و دانشی
نوع همکاری
برد دیجیتال کوره القایی
کوره‌های القایی با توان و تناژ بالا از عوامل اساسی در صنایع فلزی و فولادی به شمار می‌آیند و نقش حیاتی در فرآیندهای تولیدی این صنایع دارند بنابراین افزایش کارایی، دقت و ایمنی این کوره‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. برد کنترل کوره القایی نقش مهمی در کنترل و مدیریت فرایند حرارتی کوره دارد. این برد با استفاده از سنسورها و تجهیزات مختلف، دمای کوره را اندازه‌گیری می‌کند.
آنالیز بدن
نرم‌افزار‌های مربوط به اسکن و برنامه‌ریزی بدن‌سازی، اخیراً بسیار محبوب شده‌اند ولی تاریخچه آن‌ها به سالیان قبل بازمی‌گردد. در ابتدا، این نوع نرم‌افزار‌ها برای بدن‌سازان حرفه‌ای و مربیان بدن‌سازی توسعه داده شدند. در سال‌های اخیر با پیشرفت فناوری، این نرم‌افزار‌ها برای کاربران عمومی نیز عرضه شدند و قابلیت انجام تمرینات متناسب با وزن بدن، کالری مصرفی، نظارت بر تغییرات وزن و بدن را دارا هستند.
بیوکامپوست
استفاده از بیو کامپوست در سراسر جهان رو به افزایش است، بسیاری از کشورها، از جمله ایالات متحده، اروپا، چین، هند، برزیل و کانادا از بیو کامپوست برای بهبود خاک و تقویت محصولات کشاورزی استفاده می‌کنند.مزیت بزرگ بیو کامپوست این است که در مقایسه با روش‌های قدیمی‌تر، روشی اقتصادی و پایدار برای بهبود کیفیت خاک و افزایش تولید محصولات کشاورزی است. بیو کامپوست که به دلیل برخورداری از میکروارگانیسم‌هایی برای تجزیه و تفکیک مواد آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به سادگی قابل جذب برای گیاهان است و برای رشد و تقویت آن‌ها بسیار موثر است.
الیاف تو خالی
از پرکاربرد‌ترین محصولات در فرایندهای تصفیه و بازچرخانی آب و پساب، غشاهای الیاف توخالی اولترافیلتراسیون هستند. محبوب ترین پلیمر برای تولید این غشا با توجه به خواص مکانیکی و مقاومت شیمیایی بالا پلی وینیلیدین فلوراید به دلیل خواص مکانیکی است که با اصلاح سطح آن، بازدهی و خواص غشا بهبود می‌یابد.
ماستیک بوتیل
امروزه در صنعت، برای درزگیری و آب‌بندی اتصالات، استفاده از ماستیک‌های پایه بیوتیل در حال توسعه است. نفوذپذیری پایین در برابر رطوبت، مقاومت شیمیایی بالا در محیط‌های خورنده،‌ قدرت چسبندگی سیلانت بیوتیل به سطوح مختلف، قابلیت میرا کردن تنش‌های استاتیک و دینامیک وارده در اتصالات و مقاومت بالا در برابر سایش و پارگی از جمله مزایای این ترکیب می‌باشند.
تصفیه ذرات
یکی از کاربردهای مهم فناوری پلاسما، در تجزیه میکروارگانیسم‌ها و ذرات معلق موجود در هوا است که موجب تصفیه هوا و تنفس سالم می‌گردد. در واقع ذرات پر انرژی پلاسما با انواع میکروارگانیسم‌ها، گردوغبار، آلودگی‌های صنعتی و بوی نامطبوع واکنش داده و موجب حذف آن‌ها می‌شوند. از مزایای این سیستم‌های تصفیه، کاهش هزینه‌های اجرایی، مصرف انرژی و عدم نیاز به تعویض مداوم فیلتر است.
موتور استرلینگ
موتور استرلینگ به عنوان یک موتور حرارتی، با گرم و سرد کردن سیال عامل محبوس شده درون سیلندر، انرژی حرارتی سوخت را به توان مکانیکی تبدیل می‌کند. از جمله مزایای این موتورها می‌توان به بازدهی بالا، کم سر و صدا بودن و آلایندگی کم اشاره کرد.
کاربید تنگستن
یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین پودرهای مورد استفاده در صنایع مختلف، کاربید تنگستن است که به عنوان یک ماده استراتژیک در فهرست مواد تحریم شده کشور قرار دارد. این پودر، ماده اصلی ساخت تیغه‌های برش، ماشین‌کاری، قالب‌های برش و اکسترود به حساب می‌آید و به‌طورکلی در تولید ابزارآلات حفاری مورد استفاده در صنایع نظامی و نفت و گاز کاربردهای فراوانی دارد.
توسعه ساختمان
امروزه صنعت ساخت‌وساز به مرحله جدیدی رسیده‌است و در راستای ایجاد فضایی مطلوب و مطمئن در کمترین زمان و بیشترین جلوه بصری گام بر می‌دارد. شرکت متقاضی با بهره‌گیری از فناوری نانومواد موفق به ساخت قطعات پیش‌ساخته بتنی و مقاوم به زلزله شده‌است و در نظر دارد کاربردهای جدیدی از آن را در قالب تغییر چیدمان، سازه یا راهکارهای نوین به عنوان ساختمان پیش‌ساخته در مناطق آسیب‌دیده از حوادث طبیعی عرضه نماید.
Senan--01
شبکه خدمات نوآوری بومرنگ به‌عنوان کارگزار تبادل فناوری یک شرکت بزرگ صنعتی (تولیدکننده انواع نان)، در نظر دارد جهت دریافت پیشنهادها و راهکارها در زمینه «روغن جداكننده قالب پخت نان» با کلیه فناوران، متخصصان و شرکت‌های توانمند، تعامل و همکاری نماید