فروش لپ تاپ نو و استوک بازاریان فروش عطر و ادکلن پرفیومی محمد طاها لطفی | taha lotfi طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ تاترین ، تاترین سکوی پرتاب برند شما نیازهای فناورانه - بومرنگ "شبکه خدمات نوآوری"
جستجوی بر اساس:
وضعیت
صنعت بهره‌بردار
حوزه تخصصی و دانشی
نوع همکاری
محلول لیچ
با رشد و گسترش روزافزون صنایع الکترونیکی و تولید خودروهای هیبریدی و الکتریکی، مصرف باتری‌های لیتیوم یون به شدت مورد استقبال بوده است. البته در طول عمر این باتری‌ها نیز محدود است
خمیر نقره
امروزه بریزینگ به عنوان یکی از روش‌های موثر در اتصال فلزات مختلف در سطح وسیعی توسط مهندسان مورد بررسی قرار گرفته است. نتیجه عملی آن، گسترش انواع روش‌های بریزینگ، انواع فیلر متال، فلاکس و به کارگیری آنها در توسعه فرایند بریزینگ به منظور اتصال بین فلزات مختلف بوده است.
pahbar
شرکت‌های توزیع برق با چالش‌های متنوعی در بحث اطلاعات مورد نیاز برای بهره‌برداری بهینه‌ از شبکه روبرو هستند. در حال حاضر به دلیل عدم قطعيت‌هايی چون رخدادهاي طبيعي غيرمنتظره، تعطيلي‌هاي ناخواسته به دلایلی مانند شرايط آب و هوايي و کمبود منابع انرژی، ميزان بارمصرفی با تغييرات زيادی مواجه بوده و درنتيجه بسیاری از شرکت‌های توزیع برق با چالش جدی در زمینه پیش‌بینی بار مصرفی روبرو می‌شوند.
انتقال ژن
مفهوم ژن درمانی به معنای جایگزینی یک ژن جهش یافته‌ بیماری زا با یک نسخه سالم از آن ژن می‌باشد. این روش یکی از امیدوارکننده‌ترین روش‌ها برای درمان اختلالات ژنتیکی و اکتسابی است. مطالعات بسیاری بر روی حامل‌های ویروسی به عنوان حامل‌های ماده ژنتیکی انجام شده است. باوجود اینکه این حامل‌ها ظرفیت بالایی را در انتقال و بیان ژن از خود نشان داده‌اند، اما مشکلاتی را به همراه دارند که منجر به ظهور عامل‌های انتقال ژن غیر ویروسی شده است.
cchp
مراکز داده از جمله بزرگترین مصرف کننده‌های انرژی هستند. با توجه به چالش‌های تامین انرژی و نوسانات برق در کشور، توسعه سیستم CCHP و پیاده‌سازی آن در مراکز داده برای تامین انرژی و بار سرمایشی، راه‌حل موثری خواهد بود.
سیلیکون پلیمری
سیلیکون سورفکتانت کاربردهای گسترده‌ای در صنایع مختلف، از جمله صنایع کشاورزی، شیمیایی و پلیمری، نساجی و صنایع آرایشی بهداشتی دارد که در حال حاضر از خارج از کشور تامین می‌شود. با توجه به عدم تولید سیلیکون سورفکتانت در کشور، شرکت متقاضی درصدد است با دستیابی به دانش فنی تولید این ماده، اقدام به تولید محصولات فوم پلی اورتان با استفاده از سیلیکون سورفکتانت نماید.
استنت آگزتیکی
یکی از عوارض مهم سیستم قلب و عروق، انسداد شریان‌های خون‌رسانی به قلب است. در این بیماری به دلیل تشکیل پلاک، شریان‌های خون‌رساننده به ماهیچه قلبی، باریک یا مسدود می‌شوند. به منظور باز شدن رگ و به دلیل حساسیت آن، استفاده از روشی که به رگ آسیبی نرساند، اهمیت می‌یابد. در این پروژه تحقیقاتی هدف طراحی و ساخت استنت آگزتیکی است، بنابراین مجری طرح می‌بایست استنتی با نسبت پواسون صفر یا منفی بسازد که حداکثر میزان انبساط شعاعی و طولی را بدون آسیب به رگ داشته باشد.
برد دیجیتال کوره القایی
کوره‌های القایی با توان و تناژ بالا از عوامل اساسی در صنایع فلزی و فولادی به شمار می‌آیند و نقش حیاتی در فرآیندهای تولیدی این صنایع دارند بنابراین افزایش کارایی، دقت و ایمنی این کوره‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. برد کنترل کوره القایی نقش مهمی در کنترل و مدیریت فرایند حرارتی کوره دارد. این برد با استفاده از سنسورها و تجهیزات مختلف، دمای کوره را اندازه‌گیری می‌کند.
آنالیز بدن
نرم‌افزار‌های مربوط به اسکن و برنامه‌ریزی بدن‌سازی، اخیراً بسیار محبوب شده‌اند ولی تاریخچه آن‌ها به سالیان قبل بازمی‌گردد. در ابتدا، این نوع نرم‌افزار‌ها برای بدن‌سازان حرفه‌ای و مربیان بدن‌سازی توسعه داده شدند. در سال‌های اخیر با پیشرفت فناوری، این نرم‌افزار‌ها برای کاربران عمومی نیز عرضه شدند و قابلیت انجام تمرینات متناسب با وزن بدن، کالری مصرفی، نظارت بر تغییرات وزن و بدن را دارا هستند.
بیوکامپوست
استفاده از بیو کامپوست در سراسر جهان رو به افزایش است، بسیاری از کشورها، از جمله ایالات متحده، اروپا، چین، هند، برزیل و کانادا از بیو کامپوست برای بهبود خاک و تقویت محصولات کشاورزی استفاده می‌کنند.مزیت بزرگ بیو کامپوست این است که در مقایسه با روش‌های قدیمی‌تر، روشی اقتصادی و پایدار برای بهبود کیفیت خاک و افزایش تولید محصولات کشاورزی است. بیو کامپوست که به دلیل برخورداری از میکروارگانیسم‌هایی برای تجزیه و تفکیک مواد آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به سادگی قابل جذب برای گیاهان است و برای رشد و تقویت آن‌ها بسیار موثر است.