فروش لپ تاپ نو و استوک بازاریان فروش عطر و ادکلن پرفیومی محمد طاها لطفی | taha lotfi طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ تاترین ، تاترین سکوی پرتاب برند شما شبکه بومرنگ - بومرنگ "شبکه خدمات نوآوری"

بخشی از خدماتی که بومرنگ به مخاطبان خود ارائه می­‌کند از طریق شبکه­‌ی بومرنگ انجام می­‌گیرد، این شبکه متشکل از متخصصین، نخبگان و صنعتگران کشور است و درحا­ل­‌حاضر بیش از یک‌صدهزار عضو دارد. زمانی که یک عضو از شبکه، نیازی فناورانه را مطرح می‌­کند، سایر اعضا مطلع می­‌شوند، آن را بررسی می­‌کنند و به تناسب تخصص و توانمندی خود به آن پاسخ می‌­دهند.

اعضای شبکه همیشه نقش یکسانی ندارند و ممکن است در دوره‌­های مختلف نقش­‌های متفاوتی را ایفا کنند؛ مثلا ممکن است یک شرکت دانش‌بنیان در یک پروژه نقش رفع­‌کننده نیاز را داشته باشد و در زمانی دیگر نیازی را اعلام کند و متقاضی استفاده از خدمات سایرین باشد، یا ممکن است نیازی توسط یک کارخانه مطرح گردد و شرکت صنعتی دیگری که در گذشته با نیاز مشابهی مواجه بوده و به آن پاسخ داده؛ این‌بار در نقش حل‌کننده مساله ظاهر شود، حتی گاهی شرکت‌­ها نقش سرمایه‌گذار را ایفا می‌­کنند و با هوشمندی روی حل نیازهایی که رفع آنها باعث ایجاد بازاری جدید می­‌شود سرمایه­‌گذاری می­‌کنند.

علاوه بر بنگاه‌­های صنعتی، سرمایه‌گذاران، شرکت­‌های دانش­‌بنیان و فناوران، برخی سازمان­‌ها و نهادهای دولتی نیز در شبکه بومرنگ حضور دارند. علت این است که گاهی اوقات یک بنگاه صنعتی مساله­‌ای را مطرح می­‌کند و یک شرکت فناوری‌­محور راهکار آن را ارائه می‌نماید، اما اجرا و پیاده‌­سازی این راهکار نیاز به تسهیلاتی دارد که ارائه آن صرفا توسط نهادهای حمایتی دولتی امکان‌­پذیر است، این حمایت­‌ها طیف وسیعی از تسهیلات مالی تا رفع موانع خاص قانونی را شامل می‌شوند. در مواقعی که برای شکل­‌گیری همکاری فناورانه بین طرفین، نیاز به استفاده از اینگونه تسهیلات وجود دارد، بومرنگ تلاش می­‌کند تا با ایجاد ارتباط بین طرفین همکاری و سازمان‌های حامی، زمینه را برای استفاده از تسهیلات موثر، مهیا نماید.

پیشنهاد می‌کنیم شما هم به شبکه بومرنگ بپیوندید، چون:

اگر مالک یک کارخانه‌اید یا در بخشی از صنعت فعال هستید، بومرنگ به شما کمک می‌­کند تا با حفظ اصول محرمانگی و بدون اینکه شناخته شوید، نیازهای خود را با شبکه وسیعی از نخبگان و فناوران کشور به اشتراک بگذارید و از توان و تخصص آنها برای رفع نیاز فناورانه خود بهره ببرید.

اگر نماینده یک شرکت دانش‌­بنیان و فناوری‌محور هستید، به نیازهای واقعی صنعت کشور دسترسی پیدا می‌­کنید و می‌توانید با ارائه راهکار، محصول و فناوری در پاسخ به این نیازها کسب درآمد نمایید.

اگر یک سرمایه­‌گذار هستید، با عضویت در شبکه بومرنگ از نیازهای صنعت کشور که به مثابه فرصت­‌های خلق کسب­‌وکارهای جدید و سودآور هستند مطلع می­‌شوید و می‌توانید در این راستا با شرکت­‌های دانش‌بنیان یا صنعتی، پیمان­‌های استراتژیک ایجاد کنید.

اگر یک متخصص فنی هستید و مایلید در ارزیابی پروژه­‌ها مشاور بومرنگ باشید، با عضویت در شبکه بومرنگ امکان این همکاری سازنده را مهیا می‌کنید.