فروش لپ تاپ نو و استوک بازاریان فروش عطر و ادکلن پرفیومی محمد طاها لطفی | taha lotfi طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ تاترین ، تاترین سکوی پرتاب برند شما ارزشگذاری و امکان‌سنجی - بومرنگ "شبکه خدمات نوآوری"

یکی از مهم‌ترین عوامل اساسی موفقیت یک شرکت نوپا یا استارت‌آپ، توانایی آن برای به‌دست‌ آوردن سرمایه لازم و تامین مالی موفق برای راه‌اندازی، حفظ و رشد شرکت تا ایجاد جریان نقدینگی پایدار است و پیش‌­نیاز این مهم نیز مفهومی به اسم ارزش‌گذاری دارایی­‌هاست.

ارزش‌گذاری به فرآیند تعیین ارزش جاری یک دارایی یا یک کسب­‌و­کار اطلاق می‌شود که می­‌تواند با اهداف مختلفی همچون تامین مالی دولتی، جذب سرمایه جدید، فروش سهام و … صورت پذیرد. به‌طور معمول شروع مذاکرات تجاری بین سرمایه­‌گذار و سرمایه‌­پذیر معمولاً شامل مباحث بازار، مدل کسب‌وکار، ابعاد فنی و تیم توسعه‌دهنده محصول است و چنانچه نتیجه این مذاکرات مثبت باشد، پیش­‌نیاز همکاری یا شراکت بین طرفین، ارزش‌گذاری دارایی­‌های مشهود و نامشهود سرمایه‌­پذیر خواهد بود. از این‌رو و با توجه به نیاز گروهی از مشتریان، بومرنگ از سال 96 ارزش‌گذاری کسب‌وکارهای نوپا و دارایی­‌های نامشهود را به سبد خدمات خود افزوده است.مخاطبان اصلی این خدمت اغلب استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های فناورمحور و سرمایه‌گذاران خطرپذیر هستند و از جمله مزایای کلیدی و وجه‌ تمایز بومرنگ نسبت به سایر ارائه‌‌کنندگان خدمات ارزش‌گذاری برای این گروه مخاطبان، بهره‌‌مندی از نیروهای متخصص، بررسی دقیق ابعاد فنی همزمان با جنبه‌‌های کسب‌وکاری، ارزش‌یابی بر اساس مدل‌های مختلف متناسب با ماهیت کسب‌‌وکار و استفاده از تجربه ارزیابی بیش از 2500 شرکت دانش‌‌بنیان در بومرنگ است. بر این‌ اساس خدمات ارزش‌گذاری بومرنگ با توجه به دسته‌بندی زیر ارائه می‌گردد:

  • ارزشگذاری شرکت­‌ها
  • ارزشگذاری استارت­‌آپ
  • ارزشگذاری دانش‌­فنی
  • ارزشگذاری برند و نام تجاری
  • ارزشگذاری نرم‌­افزار
  • ارزشگذاری سرمایه انسانی
 

امکان­‌سنجی اقتصادی نیز یکی دیگر از خدمات بومرنگ است. این خدمت مبتنی بر تحلیل و مطالعات اقتصادی است که امکان‌پذیر بودن راه­‌اندازی و پیاده­‌سازی یک طرح اقتصادی و کسب­‌وکار را اثبات یا نفی می­‌کند. امکان­‌سنجی اقتصادی فرآیندی نهفته در ارزش‌گذاری‌ست، لیکن ممکن است برخی از مشتریان بومرنگ مستقل از ارزش‌گذاری به این خدمت نیاز داشته باشند.

بهره‌­گیری از متخصصین خبره حوزه اقتصاد و کسب‌و‌کار، همکاری با کارشناسان رسمی دادگستری، تعامل چند ساله با بازیگران اکوسیستم استارتاپی و مهم‌تر از همه تجربه امکان­‌سنجی و ارزش‌گذاری فناوری­‌ها و شرکت­‌های حوزه­‌های مختلف صنعت نظیر فناوری ‌­اطلاعات، نفت و پتروشیمی، الکترونیک، حمل‌ونقل، صنایع خلاق، گردشگری و… دلایل اصلی انتخاب بومرنگ از سوی مشتریان بوده است.

چنانچه شما هم یک شرکت فناوری‌‌محور هستید و قصد دارید طرح کسب‌و‌کار خود را از نظر اقتصادی امکان‌سنجی کنید، یا صاحب یک استارت‌آپ هستید و در فرآیند تامین سرمایه نیاز به ارزش‌گذاری دارید، یا نماینده یک شرکت سرمایه‌‌گذاری هستید و می‌‌خواهید در فرآیند ارزش‌گذاری طرح‌‌های خود از کمک بومرنگ استفاده نمایید، با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان پیام دهید.