فروش لپ تاپ نو و استوک بازاریان فروش عطر و ادکلن پرفیومی محمد طاها لطفی | taha lotfi طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ تاترین ، تاترین سکوی پرتاب برند شما رویداد آنلاین نوآوری در کارتخوان‌های اندرویدی فناپ‌تک، 16 اسفندماه جاری برگزار می‌شود - بومرنگ "شبکه خدمات نوآوری"
اشتراک گذاری با دوستان
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

تاریخ: 1402/12/16

رویداد InnoPos با موضوع نوآوری در کارتخوان‌های اندرویدی فناپ‌تک، روز چهارشنبه 16 اسفندماه، از ساعت 10 تا  13و به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فناپ‌تک، اینوپوز یک رویداد ارائه وارونه ((Reverse Pitch با موضوع خدمات قابل ارائه از طریق دستگاه‌های کارتخوان بانکیست و هدف اصلی آن همکاری با ایده‌پردازان، برنامه‌نویسان، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های نرم‌افزاری به منظور ارائه خدمات جدید و نوآورانه به کاربران کارتخوان‌های اندرویدی است.

نسل جدید کارتخوان‌ها مجهز به سیستم عامل اندروید هستند، با این وجود، خدماتی که از طریق این دستگاه‌ها ارائه می‌شود همان خدمات قدیمی و محدود مثل پرداخت قبض، خرید شارژ و اعلام موجودی است. این در حالیست که کارتخوان‌های اندرویدی قابلیت‌های تقریبا مشابهی با گوشی‌های هوشمند دارند و در صورت شناسایی دقیق نیازمندی‌های اصناف و فروشگاه‌های مختلف استفاده‌کننده از این دستگاه‌ها، می‌توان خدمات متناسب با نیازهای گروه‌های مختلف صنفی را تعریف نمود. این خدمات حتی می‌توانند بر اساس نیازهای عمومی مشتریان در مناطق مختلف جغرافیایی کشور هم تعریف شوند. (در صورت طولانی بودن حذف این بخش قابل انجام است و به متن اصلی ایرادی وارد نمی کند)

در این رویداد که به صورت آنلاین و بر بستر آپارات پخش خواهد شد، ابتدا اطلاعات کاملی در خصوص دستگاه‌های کارتخوان و جایگاه آنها در اصناف، خدمات قابل ارائه از طریق دستگاه‌های کارتخوان، صنعت پرداخت الکترونیک و رقابت در آن و… ارائه می‌شود و سپس در پنلی تخصصی با حضور متخصصین صنعت پرداخت، نمایندگان اصناف و استارتاپ‌های موفق، به بررسی فرصت‌های توسعه کسب‌وکار مبتنی بر کارتخوان‌های بانکی پرداخته خواهد شد. بخش انتهایی رویداد نیز شامل پاسخ‌دهی به سوالات مخاطبان به منظور شفاف شدن هرچه بیشتر ابعاد مختلف موضوع است.

مخاطبان، تا انتهای فروردین ماه سال 1403 فرصت دارند تا از طریق وبسایت رسمی رویداد پیشنهادهای خود را برای شرکت فناپ‌تک ارسال نمایند. طرح‌های پیشنهادی در دو گروه ایده‌های کاربردی و اپلیکیشن‌های اندرویدی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و در نهایت ضمن اهدای جوایز به ارائه‌کنندگان بهترین ایده‌ها، از تیم‌های توسعه‌دهنده اپلیکیشن‌های برتر برای همکاری تجاری با شرکت فناپ‌تک و گروه مالی پاسارگاد دعوت خواهد شد.

حضور در این رویداد آنلاین برای همه افراد و علاقه‌مندان آزاد است و لازم است مخاطبان محترم پیش از رویداد ثبت نام خود را از طریق وبسایت

 www.innoposchallenge.ir قطعی نمایند