اشتراک گذاری با دوستان
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

تاریخ: 1399/12/04

با توجه به ظرفیت صنعتی عظیم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای اقتصادی کشور و همچنین سیاست­‌های کلان این مجموعه، مبنی بر بهره­‌گیری از توانمندی شرکت­‌های دانش‌­بنیان و فناور در رفع نیازهای شرکت­‌های زیرمجموعه، طی همکاری بومرنگ با موسسه تحقیق و توسعه دانشمند، رویداد “پساب تا آب” با هدف رفع نیازهای فناورانه شرکت­‌های خانواده بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حوزه آب و پساب صنعتی برگزار شد.

در این رویداد ۹ نیاز فناورانه توسط تعدادی از شرکت­های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان شامل فولاد کاوه جنوب کیش، معدنی دماوند، شیشه و گاز، کاشی سینا، کاشی پارس، نفت بهران، قند شیروان، شهرصنعتی کاوه و نیروگاه زرگان تشریح شد و نمایندگان این شرکت­‌ها به پرسش­‌های مخاطبان پاسخ گفتند.

شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و توانمند تا ۱۴ اسفندماه ۹۹ فرصت دارند با ورود به لینک جزییات نیازها را مطالعه و پیشنهاد خود را در قالب خواسته شده در سامانه ثبت نمایند. پس از ارزیابی، ارائه‌­دهندگان پیشنهاداتی که بیشترین تناسب فنی و مالی با نیاز شرکت­‌های مذکور را داشته باشند فرصت انعقاد قرارداد همکاری با کارفرما را خواهند یافت.

لازم به ذکر است ممکن است روند ثبت پیشنهاد در سامانه فوق شبیه به شرکت در مناقصات باشد اما با هماهنگی انجام شده نیازی به پرداخت هیچگونه وجهی برای خرید اسناد نیست و همه مراحل برای شرکت‌­های پیشنهاددهنده رایگان خواهد بود.