فروش لپ تاپ نو و استوک بازاریان فروش عطر و ادکلن پرفیومی محمد طاها لطفی | taha lotfi طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ تاترین ، تاترین سکوی پرتاب برند شما فرصت‌های کسب‌وکار - بومرنگ "شبکه خدمات نوآوری"
جستجوی بر اساس:
وضعیت
صنعت بهره‌بردار
حوزه تخصصی و دانشی
نوع همکاری
اجاق گاز
در تجهیزات احتراقی، دستیابی به بازده حرارتی بالا، زمان پخت و گرمایش کمتر نیازمند عملکرد مشعل در دمای کاری بالاتر و مصرف سوخت بیشتر بوده و همین امر منجر به افزایش آلایندگی خواهد شد. مشعل‌های متخلخل به دلیل ایجاد طیف متنوعی از رژیم‌های احتراقی، انعطاف‌پذیری قابل قبولی در تغییر میزان و سهم انتقال حرارت جا‌به‌جایی و تشعشعی دارند و از این‌رو می‌توانند شرایط انتقال حرارتی مناسبی را برای مصارفی همچون بویلرها و اجاق پخت و پز خانگی ایجاد کنند.
آلوگرافت
درمان نقص استخوان در نواحی جمجمه، فک و صورت یک مشکل بالینی شایع است که برای بازسازی یا بهبود عملکرد به اقدامات درمانی، جراحی و پیوند نیاز دارند. هدف اصلی، بازسازی جمجمه، محافظت از ساختارهای آسیب پذیر مانند مغز، توانبخشی عملکردی استخوان فک و زیبایی ظاهری صورت است.
موتور پیزو الکتریک
ایجاد حرکت خطی پیوسته نامحدود با رزولوشن حرکتی در مقیاس میکرو و نانو در صنایع پزشکی، الکترونیک و ابزار دقیق بسیار حائز اهمیت می‌باشد. موتورهای خطی دقیق پیزوالکتریک با دامنه کاری نامحدود، می‌توانند پاسخ‌گوی این نیاز صنایع باشند که طرح پژوهشی حاضر نیز در همین راستا تعریف شده است.
حلال اسید
ایران جز بزرگترین دارندگان منابع هیدروکربنی است و این صنعت نقشی حیاتی در اقتصاد کشور ایفا می‌کند. بنابراین، افزایش و بهبود تولید از چاه‌های نفت و گاز از اهمیت زیادی برخوردار است. اسیدکاری یکی از روش‌های رایج است که به منظور افزایش بازدهی مورد استفاده قرار میگیرد. در حال حاضر نیز فرایند تزریق حلال اسید در چاه‌های نفت و گاز کشور در حال انجام است.
کاتالیست
استفاده از سیستم‌های پس‌پالایش دیزلی، از مؤثرترین راهکارها، برای کاهش آلاینده‌های اکسید نیتروژن است. انتشار این آلاینده‌ها معضلات زیست‌محیطی همچون مه‌دود فوتوشیمیایی، باران‌های اسیدی و تخریب لایه اوزون را در پی دارد. اما با وجود اهمیت این کاتالیست و گسترش استفاده از آن‌ به‌صورت تجاری، این فناوری در کشور توسعه‌ ‌نیافته است.
باتری لیتیوم یون
از میان انواع باتری‌های لیتیوم یون، نوع 18650به علت استفاده گسترده در وسایل الکترونیکی و ماشین‌های الکتریکی، توجه زیادی را به خود جلب کرده‌اند. فناوری فعلی باتری لیتیوم یون در تأمین نیازهای برق برای وسایل نقلیه الکتریکی یا هیبریدی هنوز هم مطلوب نیست.
آهن اسفنجی
امروزه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های صنایع استراتژیک، کنترل میزان تولید آلاینده‌های زیست‌محیطی از جمله دی‌اکسید کربن است که در حال حاضر تقریبا 100 میلیون تن آن به صنعت فولاد اختصاص دارد و ضرورت جذب آن بسیار احساس می‌شود. در این طرح پژوهشی، مجری طرح قصد دارد با روش‌‌های به روز و کارآمد این گاز آلاینده را بازدهی بیش از 90 درصد جذب نماید و سپس در دیگر فرایندهای تولید استفاده نماید. این گام یکی از ضرورت‌های صنعت فولاد و دیگر صنایع انرژی‌بر کشور است که به تولید فولاد سبز نیز کمک شایانی می‌نماید.
waam
ساخت افزایشی سیم و قوس الکتریکی، یکی از به‌روزترین فرایندهای تولید قطعات فلزی است که جذابیت‌ فراوانی برای صنایع مختلف از جمله صنایع معدنی دارد. در ایران، با وجود اهمیت استراتژیک صنایع معدنی و نقش این صنایع دراقتصاد کشور، مشکلات فراوانی جهت تأمین تجهیزات و قطعات موردنیاز این صنعت وجود دارد.
پیل سوختی
پیل های سوختی میکروبی دستگاه‌هایی هستند که در آن‌ها باکتری با اکسید کردن موادی مانند گلوکز یا مواد آلی با ساختار پیچیده می‌تواند جریان الکتریکی تولید نماید. این رویکرد نوآورانه و نویدبخشی برای تولید برق از فاضلاب است.