پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
  • language
  • language
  • ورود/عضویت

گردهمایی فناورانه صنعت غذایی با استقبال پرشور علاقه مندان برگزار شد

گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌های صنعت غذایی در حالی پس از سه روز (۱۰ تا ۱۲ شهریور۹۸) بکار خود پایان داد که آمارها به خوبی نشان می دهند شرکت‌ها و صنایع حاضر، روزهای پرباری را در این گردهمایی پشت سر گذاشته اند.

 

این گردهمایی توسط صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و شبکه خدمات نوآوری بومرنگ به عنوان کارگزار تبادل فناوری و با همکاری گروهی از صنایع صاحب نام در حوزه غذا و نوشیدنی برگزار شد.

 

طی این سه روز علاوه بر معرفی ۷۶ نیاز فناورانه صنایع بزرگ غذایی و۱۰ توانمندی و فناوری شرکت های دانش بنیان، بیش از ۲۰۰ جلسه B2B بین دو طرف عرضه و تقاضای فناوری برگزار شد.

همچنین نمایشگاه مشترک دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و نیازهای فناورانه صنایع بزرگ غذایی در طول این مدت میزبان مسئولان، متخصصان و علاقمندان حوزه صنایع غذایی بود که از جمله صاحب نام ترین آنها می توان به افراد زیر اشاره نمود:

نکته قابل توجه اینکه بسیاری از برندهای معتبر و سرشناس حوزه صنعت غذا و نوشیدنی نظیر بهنوش ایران، گروه زمزم، قند اصفهان، پاکدیس، گوشتیران، قند چناران، نان قدس رضوی، آرد قدس رضوی، فرآورده های لبنی رضوی، فرآورده های غذایی رضوی، خمیرمایه رضوی، قند شیروان، ماهیران، پاک، عالیس، مارگارین، کاله، فرآورده های روغنی ایران، گروه زر در این رویداد حضور داشتند و این گردهمایی فناورانه فرصت ارتباط رو در روی شرکت های دانش بنیان با نمایندگان شرکت های بزرگ را فراهم نموده بود.

 

ماحصل تعاملات فشرده صاحبان صنعت، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت آپ‌های حاضر در این رویداد ۳ روزه انعقاد ۱۷۴ تفاهم نامه و قرارداد به ارزش تقریبی بیش از ۳۷۵ میلیارد تومان بود و امید می رود این گردهمایی شروع همکاری های وسیع و جدی تر بین صنایع و شرکت های دانش بنیان حاضر در این رویداد باشد.

 

فایل های ارائه شده در این رویداد در قسمت زیر قابل دانلود می باشند.

 

شرکت عالیس

شرکت مارگارین

سازمان اقتصادی رضوی

گروه صنعتی و پژوهشی زر

ارائه توانمندی های فناورانه دیجیتالدر صنایع غذایی

شرکت توسعه بن دا فرآور