پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
  • language
  • language
  • ورود/عضویت

گردهمایی فناورانه صنایع ، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت غذایی برگزار می شود

 

نخستین گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت­ های دانش­ بنیان و استارتاپ­ های صنعت غذایی توسط صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و بومرنگ (شبکه خدمات نوآوری) برگزار می­ شود.

این گردهمایی در روزهای ۱۰، ۱۱ و ۱۲ شهریور ماه جاری و با هدف شکل­ گیری همکاری­ های فناورانه و حل نیازهای فنی شرکت­ های تولیدی صنعت غذا و نوشیدنی توسط شرکت­ های دانش­ بنیان و فناور برگزار خواهد شد و طی آن صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان بزرگترین نهاد حمایت کننده از شرکت های دانش بنیان، انواع تسهیلات حمایتی خود را معرفی و شبکه خدمات نوآوری بومرنگ به عنوان کارگزار تبادل فناوری، مشاوره­ های لازم را به طرفین ارائه خواهد نمود.

تفاهم­ نامه و قراردادهای همکاری که طی این گردهمایی بین تولیدکنندگان صنعت­ غذایی و شرکت­ های دانش­ بنیان منعقد گردد، تحت حمایت ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی قرار خواهد گرفت.

 

اصلی­ ترین بخش ­های این گردهمایی به صورت زیر است:

با توجه به نقش حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی، همه شرکت های دانش بنیان و فناور می توانند در بخش نمایشگاهی این رویداد حضور داشته و بدون پرداخت هزینه، نوآوری­ ها و محصولات خود را معرفی نمایند. بازدید از نمایشگاه و حضور در رویدادهای جانبی نیز برای کلیه فعالان صنعت غذا، نوشیدنی و تجهیزات وابسته، آزاد می باشد.

 

علاقه­مندان به حضور می توانند از طریق لینک ثبت­ نام نمایند. همچنین شماره­های دبیرخانه رویداد ۸۸۳۹۸۵۶۳ و۸۸۳۹۸۵۴۳-۰۲۱ می باشد. 

این رویداد در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری واقع در تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده­ رود شرقی برگزار خواهد شد.

 

گردهمایی فناورانه صنایع ، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت غذایی برگزار می شود