نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی (تستا)

//نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی (تستا)

چهارمین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت از روز ۳ تا ۶ دیماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

تستا عنوان نمایشگاهی است که شرکت های بزرگ،متوسط و کوچک صنعتی نیازهای فناورانه خود را در آن اعلام می کنند و به دنبال راهکار برای حل مسائل خود هستند. بومرنگ در این نمایشگاه به عنوان کارگزار و تسهیل گر امور سرمایه گذاری حضور خواهد داشت.

با توجه به ضرورت رفع نیازهای شرکت‌های تولید صنعتی و معدنی و شرکت‌های تجاری و خدماتی در حوزه‌های فناوری و به روزرسانی اطلاعات این شرکت‌ها در زمینه آخرین دستاوردهای فناوری در رشته‌های مختلف صنعتی، “چهارمین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت” با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و انجمن مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن در ۶-۳ دیماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.

با توجه به اینکه نمایشگاه مذکور با حضور مقامات عالی رتبه کشور و همچنین سرمایه‌گذاران و صنعتگران و نمایندگانی از برخی کشورهای خارجی برگزار می‌شود، فرصت بسیار مناسبی برای حضور شرکت‌های تولید و تجاری در این رویداد مهم فراهم خواهد بود.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده تلاش شده است، ضمن معرفی نیازهای فناوری شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، از طریق اطلاع رسانی نیازها به دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در نمایشگاه، زمینه‌های ارتباط صنعت و دانشگاه عملاً توسعه یابد.

صندوق‌ها و نهادهای تأمین‌کننده منابع مالی در حوزه‌های تحقیق و توسعه و فناوری در نمایشگاه حضور داشته و در صورت توافق صنعت و دانشگاه برای انجام پروژه مشترک، امکان حمایت از اجرای این طرح‌ها فراهم شود که این موضوع فرصت مناسبی را برای تجاری‌سازی دستاوردهای تحقیق و توسعه شرکت‌های تولیدی و تجاری فراهم می‌آورد.

جهت اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی نمایشگاه به آدرس زیر مراجعه نمایید:

جهت اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی نمایشگاه به آدرس زیر مراجعه نمایید:

هیچ دیدگاهی موجود نیست.

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

این را به اشتراک بگذارید