رویداد ارائه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران در حوزه مدیریت پسماند های شهری

//رویداد ارائه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران در حوزه مدیریت پسماند های شهری

رویداد ارائه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران در حوزه مدیریت پسماند های شهری

این رویداد یک Reverse Pitch است که توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و با هدف استفاده از ظرفیت و توانمندی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در حل چالش ها و پاسخگویی به نیازهای فناورانه شهرداری تهران در حوزه پسماند شهری برگزار خواهد شد.

در این رویداد که با حضور مدیران و مسئولان صندوق نوآوری و شکوفایی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، مرکز تهران هوشمند، سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران و سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار می شود، ضمن تشریح تعدادی از چالش ها و نیازهای شهرداری تهران در حوزه پسماند، برخی اطلاعات و گزارشات آماری به مخاطبان ارائه و سازوکارها و ملاحظات همکاری کسب‌وکارهای نوآور با شهرداری تهران در حوزه مدیریت پسماند اعلام خواهد شد.

 Reverse Pitchچیست؟

رویداد Reverse Pitch (ارائه وارونه یا معکوس) یک رویداد سرمایه گذاری مبتنی بر تقاضای نوآوری و فناوری است. بر خلاف رویدادهای مبتنی بر عرضه نوآوری که طی آن استارتاپ ها اقدام به ارائه فناوری و مدل کسب و کار خود در برابر سرمایه گذاران می نمایند (Pitch)، در Reverse Pitch این سرمایه گذاران، شرکت های بزرگ و سازمان ها هستند که چالش ها، نیازهای فناورانه و حوزه های مورد علاقه خود برای سرمایه گذاری را ارائه و معرفی می کنند و از مخاطبان می خواهند که پیشنهادهای نوآورانه خود برای حل چالش ها (اعم از ایده، طرح، محصول، خدمت، فناوری، مدل کسب و کار و…) را در مهلت مشخص شده ارسال نمایند.

بومرنگ چه نقشی دارد؟

بومرنگ “شبکه خدمات نوآوری” به عنوان مجری رویداد، نقش واسطه گری نوآوری و کارگزار تبادل فناوری را نیز به عهده دارد تا ضمن برگزاری مطلوب رویداد، شرایط را برای همکاری و مشارکت شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها با برگزارکنندگان رویداد مهیا سازد.

مخاطبان این رویداد چه کسانی هستند؟

مخاطبان و شرکت کنندگان در این رویداد کلیه افراد خلاق و نوآور، استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان و فناور، سرمایه گذاران، سازمان ها و صاحبان صنایع هستند و با توجه به تسهیلات ایجاد شده توسط صندوق نوآوری و شکوفایی شرکت در این رویداد برای کلیه علاقه مندان به نوآوری آزاد می باشد.

چه زمانی و کجا؟

این رویداد روز دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۹ الی ۱۲ در تالار ایوان شمس واقع در تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و جلال آل احمد، ابتدای بزرگراه کردستان برگزار خواهد شد. ضمنا پذیرش میهمانان و شرکت کنندگان از ساعت ۸:۳۰ دقیقه آغاز خواهد شد.

برای شرکت در رویداد باید چه کاری انجام دهم؟

برای ثبت نام و اعلام حضور در رویداد می توانید از طریق لینک اقدام نمایید. چنانچه به هر دلیل در ثبت نام با مشکل مواجه شدید یا در خصوص رویداد پرسشی دارید می توانید با شماره های ۸۸۳۹۸۵۶۳ و۸۸۳۹۸۵۴۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

هیچ دیدگاهی موجود نیست.

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

Share This