پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
  • language
  • language
  • ورود/عضویت

رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت گاز با موضوع محافظت از تجهیزات و زیرساخت ها در برابر سیل و بلایای طبیعی

رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت گاز یک Reverse Pitch یا ارائه وارونه است که با هدف بهره مندی شرکت ملی گاز ایران از ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های دانش بنیان و فناور و مشارکت این شرکت ها در توسعه نوآوری و فناوری در صنعت گاز طراحی شده است.

با توجه به مشکلات و چالش های ناشی از سیل اخیر در برخی از استان های کشور، محور نخستین ریورس پیچ صنعت گاز، محافظت از تجهیزات و زیرساخت ها در مقابل سیل و بلایای طبیعی تعیین شده و طی این رویداد ضمن بیان تجارب تلخ اما ارزشمند حوادث ابتدای سال ۹۸، برخی از مهم ترین نیازها و چالش های صنعت گاز در مناطق مختلف کشور تشریح خواهد شد.

شما فناور محترم می توانید با حضور در رویداد و شنیدن نیازهای مطروحه توسط سخنرانان، تا تاریخ ۳۱ تیر ماه ۹۸ راهکارهای پیشنهادی خود برای رفع این چالش ها را در قالب پروپوزالی که در وبسایت و شبکه های اجتماعی بومرنگ بارگزاری خواهد شد، تکمیل نموده و از طریق ایمیل gas@boomerangtt.com برای دبیرخانه رویداد ارسال نمایید. بعد از دریافت پیشنهادها، کلیه راهکارها مورد ارزیابی قرار گرفته و از ارائه دهندگان راهکارهای برتر برای جلسه حضوری و همکاری دعوت خواهد شد. همچنین با تمهیدات اندیشیده شده، شرکت های دانش بنیانی که راهکار و فناوری آنها جهت همکاری مورد پذیرش قرار گیرد، تحت حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی قرار خواهند گرفت.

این رویداد روز یکشنبه ۲۱ خرداد ماه ۹۸ از ساعت ۱۴ الی ۱۷ در ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز ایران واقع در تهران خیابان کریمخان زند، خیابان شهید عضدی (آبان) جنوبی، نبش سپند برگزار می گردد.

برای ثبت نام می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

https://evnd.co/TVOWh

رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت گاز